SEÇİMLERE BİR YILDAN AZ BİR SÜRE KALA İLİMİZDE, İLÇEMİZDE SİYASET ADINA NELER OLUYOR BİR BAKALIM.

İKTİDARDAKİ AK PARTİDEN BAŞLAYALIM, MEVCUT MİLLETVEKİLLERİ BAYRAM ÖZÇELİK VE  YASİN UĞUR ÖNÜMÜZDEK DÖNEM İÇİN TEKRAR ADAY OLACAKLARINI İFADE ETTİLER, YAŞANAN EKONOMİK SIKINTILAR VATANDAŞ NEZDİNDE İKTİDAR PARTİSİNE NE KADAR OY KAYBETTİRİR, NE KADAR OY ARTIRIR ONU SEÇİMLERDE GÖRECEĞİZ, AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİNİN KAMUOYUNA YANSIYAN GÖRÜNTÜSÜNDE İSE İLK ZAMAN Kİ BİRLİKTELİKLERİNİN OLMADIĞI AŞİKAR, BAYRAM ÖZÇELİK SİYASETİN İNCELİKLERİNİ BİLEN BİR KİŞİ, BUCAKTAN ADAY ETMEK İSTEDİĞİ İSİMLER VAR, GÖNLÜNDEN GEÇENLER VAR, ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE BUNLARI DA PAYLAŞACAĞIM SİZLERLE, AYRICA BUCAK BELEDİYE BAŞKANI SAYIN EMRULLAH ÜNAL DA TEAMÜLLERE UYARAK MİLLETVEKİLİ ADAYI OLUR MU? ONU DA GÖRECEĞİZ.
 CUHMUR İTTİFAKI ÜYESİ MHP DE İSE DEĞİŞMEZ ADAY İL BAŞKANI HİKMET ÖKTE VAR.
 MİLLET İTTİFAKI ÜYESİ CHP DE İSE MEVCUT CHP MİLLETVEKİLİ GENEL BAŞKANIN GÖZDESİ MEHMET GÖKER VAR, MEVCUT İL BAŞKANI  İZZET AKBULUT,  BURDUR BELEDİYE BAŞKANI ALİ ORKUN ERCENGİZ’İN DE ADAY OLMAK İSTEDİĞİ VE BUCAKTA İKİNCİ SIRA İÇİN  POTANSİYELİ DAHA  YÜKSEK BİR ADAY BELİRLEMEK İÇİN DEĞERLENDİRMELER YAPTIKLARI İFADE EDİLİYOR. GEÇEN DÖNEM ADAY OLAN RECEP MUTLUCAN DA SAHALARDA.
  MİLLET İTTİFAKININ DİĞER ÜYESİ İYİ PARTİDE İSE İL BAŞKANI FARUK ERKAN ADAY OLACAĞINI İFADE ETTİ. YİNE 25.DÖNEM MHP MİLLETVEKİLİ ALPARSLAN DURSUN SAHALARDA,  İYİ PARTİ BUCAK İLÇE BAŞKANI (EFSANE BAŞKAN) SAFA SÖNMEZ DE RESMİ OLARAK ADAY OLACAĞINI İFADE ETMESE DE İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI SAYIN MERAL AKŞENER KONTENJANINDAN İŞİNİ HALLETTİĞİ 1.SIRA ADAYINLIĞI CEBE KOYDUĞU İFADE EDİLİYOR.   
   BİRDE GEÇEN DÖNEM İYİ PARTİ 1.SIRA ADAYI DOSTUM  OSMAN KURT DA  BU SÜREÇTE ÇOK ETKİLİ OLACAKTIR. “ETME BULMA DÜNYASI” SÖZÜNÜ SEVEN SAYIN KURT’UN  SÜRECE NE KADAR ETKİ YAPACAĞINI GÖRECEĞİZ.
  BİREYSEL YORUMUMU İSE ZAMANI GELDİKÇE  SİZLERLE  PAYLAŞACAĞIM.
SAYGILARIMLA
HÜSEYİN ERDEM