YEREL SEÇİMLER ÖNCESİ, SİYASİ PARTİLERDE ADAY TESPİT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR, MUHALEFET BLOĞU DARMADAĞIN, NASIL MI?

  CHP DE  DEĞİŞİM DİYE GELEN SAYIN ÖZGÜR ÖZEL HER SÖYLEMİNDE, TEŞKİLATLARDAN, ÖN SEÇİMDEN BAHSEDERKEN, STATÜKOYA YA DA GÖLGE GENEL BAŞKANA TESLİM GİBİ GÖRÜNÜYOR, HER KAFADAN BİR SES ÇIKIYOR, ANKARA KARIŞIK, SAYIN MANSUR YAVAŞ’IN REST ÇEKTİĞİ SÖYLENİYOR,  HATAY ADAYI, TOPLUMDAN VE HATAY HALKINDAN CİDDİ BİR TEPKİ ALDI, İL VE İLÇELERDE BELİRLENEN ADAYLAR KİMİN ADAYI DİYE SORGULANIYOR,  İSTANBUL’U ALMAK PAHASINA DEM PARTİ İLE YAKINLAŞMASI İSE AYRI BİR KONU.

  DİĞER MUHLAET PARTİSİ İYİ PARTİ İSE EVLERE ŞENLİK, BİRÇOK İL VE İLÇE DE İSTİFALAR DEVAM EDİYOR, EN SON İZMİR İL BAŞKANI VE DİVAN GÖREVDEN ALINDI, GEREKÇE :  BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI “YA BEN, YA İL YÖNETİMİ” DEMİŞ.

   BİR ÇOK İL DE ADAY BULMAKTA ZORLANAN İYİ PARTİ, KAN KAYBETMEYE DEVAM EDİYOR, DAHA ÖNCEKİ YAZILARIMDA SÖYLEMİŞTİM, GENEL BAŞKAN SAYIN MERAL AKŞENER’İN SON SEÇİMİ DİYE. ÖZELLİKLE CHP NİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYELERİNİ KAYBETMESİ DURUMUNDA FATURA TOPLUM TARAFINDAN SAYIN MERAL AKŞENER’E KESİLECEKTİR.

  İKTİDAR PARTİSİ AK PARTİ VE YAVRUSU MHP İSE ADAY TESPİTİ SÜRECİNİ, UYUM İÇİNDE, TEK SESLİ BİR ŞEKİL DE  BAŞARIYLA GÖTÜRÜYOR.

 “İSTANBUL’U ALAN, TÜRKİYE’Yİ ALIR” SÖZÜNÜ SÖYLEYEN, CUMHURBAŞKANI SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN, BU SEÇİM DE TÜM İMKANLARINI KULLANARAK SAHADA OLACAK, MUHALEFET BLOĞUN DA Kİ BU BELİRSİZLİKLER SANDIĞA NASIL YANSIYACAK HEP BERABER GÖRECEĞİZ.

 

SAYGILARIMLA,

HÜSEYİN ERDEM 12/01/2024