YEREL YÖNETİM SEÇİMLERİ BİTTİ, BAŞTA İLİMİZ VE İLÇELERİMİZ DE OLMAK ÜZERE, KAZANAN TÜM BELEDİYE BAŞKANLARINI TEBRİK EDİYORUM, BAŞARILAR DİLİYORUM. 

RESMİ SONUÇLARIN AÇIKLANMASIYLA BİRLİKTE, EL DEĞİŞTİREN BELEDİYELERDE YENİ BİR MODA BAŞLADI, BELEDİYENİN MALİ TABLOLARI, BELEDİYE BİNALARINA BÜYÜK AFİŞLER HALİNDE ASILMAYA BAŞLANDI. 

BU MODAYA BUCAK BELEDİYESİ DE KATILDI, BİR KAÇ GÜN ÖNCE BELEDİYE BİNASINA AFİŞLER ASILDI, BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN HÜLYA GÜMÜŞ YAPTIĞI AÇIKLAMA DA “ŞEFFAF BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI” İFADELERİ KULLANDI.  BELEDİYEYE AİT MALİ TABLOLARI (BORÇLARI) GÖSTEREN , YAPIMINA DAHA ÖNCE BAŞLANAN “SEYİR TERASI” İNŞAATI İŞİ İLGİLİ YAPILAN HARCAMALAR DA AYRICA ASILDI.
  BURAYA KADAR TÜM TÜRKİYEDE BU UYGUMALAR YAPILIYOR, NE VAR BUNDA? DİYEBİLİRSİNİZ.

  BENCE DE KÖTÜ BİR ŞEY YOK. ŞEFFAF OLMAK, HESAP VERİLEBİLİR OLMAK GÜZEL BİR ŞEY ANCAK, PAYLAŞILAN BU BİLGİLER SOSYAL MEDYA DA FARKLI BİR ALGI İLE KARŞILANDI, “YOLSUZLUK YAPILMIŞ”, “YANDAŞ BİRİLERİNE ÇIKAR SAĞLANMIŞ”, “BELEDİYE ARSALARI UCUZA SATILMIŞ” VE BUNA BENZER İNANILMAZ YORUMLAR YAPILDI VE HALA YAPILMAYA DEVAM EDİYOR. BU YORUMLAR ÖNCEKİ BAŞKAN VE EKİBİNİ ZAN ALTINDA BIRAKMAKTADIR, TOPLUMA BU ALGIYI DÜŞÜNDÜRTMEK DOĞRU DEĞİLDİR, VATANDAŞ OLARAK ZATEN DEVLET KURUMLARINA GÜVENİMİZ KALMAMIŞTIR, BU GÜVENİ YERLE BİR ETMEK İYİCE DEVLETE OLAN GÜVENİ BOŞA ÇIKARIR Kİ İNSANLAR HUKUK DIŞINA ÇIKMAYA BAŞLAR, EN KÖTÜSÜDE BU OLUR. YENİ BAŞKAN VE EKİBİ, ÖNCEKİ BAŞKAN VE EKİBİNİN YAPTIKLARIYLA İLGİLİ BİR OLUMSUZLUK GÖRÜYORSA, ADALETE BAŞVURMALIDIR, YAPANIN YAPTIĞI ASLA YANINA KAR OLMAMALIDIR.
 SADECE ALGI YARATMANIN DOĞRU OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM. MUHTEMELEN YENİ BELEDİYE BAŞKANIMIZ KONUYLA İLGİLİ TOPLUMU BİLGİLENDİRECEKTİR.

SAYGILARIMLA
HÜSEYİN ERDEM 02/05/2024