Burdur Belediyesi ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin iş birliği ile 23 Nisan Çocuk Şenliği bu yıl yine birçok etkinliklerle çocukları eğlendirecek. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, çocukların neşeli bir bayram geçirmesi için bu yılda çocuklar, 20 Nisan (Cumartesi) -23 Nisan (Pazar) tarihleri arasında Saat: 11.00’den itibaren 19.00’a kadar Özgürlük ve Demokrasi Meydanı’nda (Şeker Meydanı) düzenlenecek olan etkinliklerle unutamayacakları bir gün yaşayacak.

Whatsapp Image 2024 04 18 At 10.09.28 (1)

23 Nisan Geleneksel Çocuk Şenliği etkinlikleri kapsamında masal çadırı, şişme oyun grupları, palyaçolar, yüz boyama, akrobatlar, yarışmalar, gösteriler, masal kahramanları ile çocuklar doyasıya eğlenecek.

Etkinlikle ilgili açıklama yapan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz “Öncelikle bugünü tüm dünya çocuklarına armağan eden Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve tüm kahramanlarımızı saygı ve şükranla anıyorum. Meclisimizin kuruluşunun 104.yılını ve tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum. Tüm çocuklarımızı ve ailelerini Özgürlük ve Demokrasi Meydanında düzenleyeceğimiz 23 Nisan Geleneksel Çocuk Şenliği`ne davet ediyorum. Gelin hep birlikte bu mutlu bayramı kutlayalım. Dedi.


 

Kaynak: İHA