Gerçekleştirdiği ziyaretlerle İlçeleri daha yakından tanımaya devam eden Vali Öksüz, bu kapsamda ziyarette bulunduğu Karamanlı İlcesinde programına Kaymakamlık ziyaretiyle başlayarak, Kaymakam V. Yunus Emre Akpınar'dan İlçenin genel durumu, yürütülen çalışma ve projelerle ilgili kapsamlı brifing aldı.

Vali Öksüz programının devamında Karamanlı İlçe Emniyet Amirliği ve İlçe Jandarma Komutanlığı'nı ziyaret ederek, İlçenin genel asayiş durumu ve yürütülen güvenlik hizmetleriyle ilgili kapsamlı brifing aldı.

türker öksüz karamanlı belediyesi

Karamanlı programının son bölümünde İlçede inşaat çalışmaları devam eden Ali Ulvi Kurucu Ortaokulu, Kapalı Butik Yüzme Havuzu, Karamanlı Anaokulu'nu yerinde inceleyen Vali Öksüz, devam eden çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgi aldı.

türker öksüz karamanlı belediyesi 2

Karamanlı Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Karbel Aqua Park ve sosyal tesislerde de incelemede bulunan Vali Öksüz, yalnız Karamanlı değil bölge halkının yoğun ilgi gösterdiği tesisler hakkında Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu'ndan bilgi aldı.

türker öksüz karamanlı belediyesi 3

Vali Öksüz son olarak İldeki önemli enerji yatırımlarından biri olan Karamanlı İlçesinde faaliyet gösteren Biyogaz ve Organik Gübre Üretim tesisinde incelemede bulundu.