Burdur Valisi Türker Öksüz, İl genelinde uygulanacak "Eğitim Projesi" ile ilgili İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde kapsamlı brifing aldı.

Vali Öksüz, yol haritası 5 Ekim tarihinde yapılan Türkiye Yüzyılı Burdur Eğitim Çalıştayı'nda belirlenen, büyük önem verdiği bu projeyi yakından takip ediyor.

Haftanın son mesai gününde, çalıştay raporu ve "Eğitim Projesi" ile ilgili İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde yerinde kapsamlı brifing alan Vali Öksüz, yapılan sunumda projenin ayrıntıları hakkında bilgi aldı.

vali türker öksüz eğitim projesi

Bizzat talimatları ile başlatılan projeyi yakından takip edeceğini belirten Vali Öksüz, eğitim camiamıza, öğretmenlerimize, sevgili öğrencilerimize ve velilerimize güvenlerinin tam olduğunu ifade ederek, İldeki tüm paydaşlarla birlikte projeye dört elle sarılarak Burdur'da başarılarla dolu yeni bir eğitim rüzgarı estirmek istediklerini söyledi.

Proje sunumu sırasında Vali Yardımcısı Yunus Emre Akpınar, İl Milli Eğitim Müdürü Muhammed Özdemirci, Mmüdür yardımcıları, şube müdürleri ve arge birimi yer aldı.