“YKS’ye Üç Ay Kala Kazanma Navigasyonu” adlı seminer ile Bucak’a gelecek olan Gri Koç, Öğrencilere ve mezunlara YKS konusunda taktikler verecek.

Bucak Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS)’ye hazırlanan üniversite adayı öğrencileri Gri Koç Gökhan Müftüoğlu ile buluşturuyor.

Türkiye çapında ‘Gri Koç’ adıyla tanınan, birçok kente düzenlediği programlar ve sosyal medyadaki motivasyon seminerleriyle büyük bir öğrenci kitlesine hitap eden Gökhan Müftüoğlu Bucak’ta öğrencilerle buluşacak. Bucak Belediyesi tarafından düzenlenecek olan programda Gökhan Müftüoğlu, 6 Mart Çarşamba günü saat 14:00’de YKS’yi Kazandıracak Taktikleri ve Sınav Stresinden Kurtuluş Taktiklerini Bucak Müftülük Konferans Salonunda öğrencilere anlatacak.

Yazar Gökhan Müftüoğlu, Bucak’ta düzenleyeceği seminerde “YKS için geriye kalan süreyi nasıl değerlendirmeliyim?  İyi bir derece yapmak için nasıl çalışmalıyım? Masa başında nasıl daha uzun süre kalıp ders çalışabilirim? Ders çalışma disiplinimi nasıl oluşturacağım? Mezunlar hangi hataları asla yapmamalı? 11.Sınıflar nasıl bir başlangıç yapmalılar? Gibi konularda öğrencilere ücretsiz seminer verecek.

Whatsapp Image 2024 03 02 At 11 08 22 1709367138 398

Kaynak: HABER MERKEZİ