Belediye Başkanlığına seçildiği ilk günden bu yana esnaf ve vatandaşlarla sürekli bir arada olan Başkan Sertbaş esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde Gölhisar Sanayi Sitesinde bulunan esnafları ziyaret eden Sertbaş “Biz seçilmişler alacağımız kararlarda milletin menfaatini ve isteklerini göz önünde bulundurup öyle karar vermeliyiz.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Gönül Belediyeciliği anlayışına harfiyen uymaya gayret ediyoruz. Yapacağımız her hizmet, alacağımız her karar Gölhisar’ımız için hayati öneme sahip bunu biliyoruz. Onun için halkımızın istekleri ve talepleri bizim için çok önem arz ediyoruz. Halkın istek ve taleplerini öğrenmenin en iyi yolu ilse onlarla her zaman iç içe olmaktır” ifadelerini kullandı.

Başkan Sertbaş “5 yıla yakın görev süremizde genci yaşlısı, esnafı memuru, emeklisi çalışanıyla hep iç içe olduk, bundan böylede hep böyle olacak. Gölhisar’ımızı AK Parti Hükümetimizin destekleri sayesinde AK Parti Belediyeciliğinin vermiş olduğu çalışma azmi ile halkımızla birlikte yönetmeye devam edeceğiz” dedi.