Yerinde ziyaretlerde bulunarak İlçeleri daha yakından tanımaya devam eden Vali Öksüz, programı kapsamında ziyaret ettiği Tefenni İlçesinde yürütülen çalışma ve hizmetlerle ilgili Kaymakam V. Mustafa Gövercin'den kapsamlı brifing aldı.

İlçenin tarihi, ekonomik yapısı, tarım ve hayvancılık faaliyetleri başta olmak üzere eğitim ve sağlık altyapısı, ilçede devam eden yatırım ve projeler hakkında kapsamlı bilgiler alan Vali Öksüz, Kaymakamlıkta aldığı brifingin ardından bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Diğer ilçe ziyaretlerinde olduğu gibi, Tefenni'de de esnaf ziyaretinde bulunan Vali Öksüz, selam verdiği esnaflarla bir süre hasbihal ederek, işleriyle ilgili bilgi aldı, hayırlı, bereketli kazançlar diledi.

Programının devamında İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Amirliğini de ziyaret eden Vali Öksüz, İlçenin genel asayiş durumu ve yürütülen güvenlik hizmetleriyle ilgili kapsamlı brifing aldı.

Programının son bölümünde, Tefenni Belediyesi Kapalı Pazar Yeri GES Projesi, Kültür Sanat ve Oyuncak Müzesi, Atatürk Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu, Rezene İşleme Tesisi, Teras Park ve tadilat çalışması devam eden Belediye Ek Hizmet Binası ve Bovling Salonunda incelemede bulunan Vali Öksüz, Tefenni Belediye Başkan V. Firdevsi Gökçen'den incelemede bulunduğu alanlarla ilgili bilgi aldı.

Vali Öksüz'e Tefenni ziyaretinde İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik ve İl Jandarma Komutanı J.Alb Mustafa Güder eşlik etti.