Kıran kırana rekabetin sürdüğü Survivor'da kazanmak için mücadele veren yarışmacılar kazada geçirse sakatlıkta yaşasa oyunu durdurmadan istikrarlı bir şekilde parkuru tamamlamak için mücadele veriyor.Eleme listesinin belirginleşmeye başladığı yarışmada bu hafta eleme listesinde ilk olarak Aysu ikinci olarak ise Pınar yer alıyor. Bugün oynanan dokunulmazlık oyunu sonrasında kaybeden takım üçüncü eleme adayını belirleyecek.

Ekran Goruntusu 2024 03 11 222222

Geçen bölümde Poyraz'la ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı bu akşam yayınlanan bölümde Poyraz'ın nasıl bir ihlal yaptığını ve nasıl bir ceza alacağını açıklıyor.Poyraz'ın 'Survivor tarihinde verilen en büyük cezayı' alacağını vurgulayan Acun Ilıcalı'nın yapacağı açıklama merak konusu oldu.Survivor tutkunları Poyrazla ilgili acil durum konseyi yapılarak durumun netleşmesini dört gözle bekliyor.

Ekran Goruntusu 2024 03 11 221810

Bayrak yarışına gidilen oyunda 8-5'lik skorla Kırmızı takım önde ilerlesede Mavi takım oyundan vazgeçmiş değil,kazanmak için sakatlıklarına devam etmekte kararlı olan yarışmacılar parkurda kendilerini parçalarcasına mücadele veriyor. Mavi takım 'oyun henüz bitmedi' diyerek motivasyonunu yükseltip peşpeşe sayı alarak aradaki farkı kapatma çabasıyla skoru 8-7'ye getirdiler.Heyecanın doruklarda yaşandığı yarışmada hangi takım baskın gelerek dokunulmazlık ödülünü havaya kaldıracak?

Ekran Goruntusu 2024 03 11 222600

NAGİHAN'IN SAĞLIK DURUMU NETLEŞTİ!

Dokunulmazlık oyunu öncesinde Acun Ilıcalı konseyde Nagihan ile yalnız görüştü. Nagihan'ın zor günler geçirdiğini belirten Ilıcalı,

"Dizindeki hasarın boyutu şu; iç yan bağ yırtığı var. Ön çapraz bağ yırtığın var. Dış menisküs yırtığın var. Bir operasyon geçirmen gerekiyor. Ancak bu operasyonu erteleme şansın var. Operasyonu sezon sonunda geçirebilirsin. Ancak bu hasarla doktorumuzun yorumu, yarışlarda başarılı olma şansın çok yok.Bu kısım aslında biraz sana kalmış durumda. 'Neden diyeceksin' Bu kişiden kişiye değişen bir durum. Üst adele grubun güçlüyse, sana bu konuda yarışma imkanı verebilir. Ancak eskisi gibi olma şansını bir mucize olarak görüyor doktorumuz. Yani operasyonu istersen hemen de olabilirsin, zaten biliyorsun bize emanetsin. Ben de ön çapraz, menisküs ameliyatı da geçirdim. Benimkine yakın bir durum...Değerli bir yarışmacısın, bizim için değerlisin, ama sağlığın bizim için her şeyden önemli. Devam etmende sorun yok, ama performansın ne olacağı sana bağlı. Benim sana iki seçeneğim var: Yarışmayı bırakabilirsin, ameliyat olabilirsin. Önümüzdeki dönemde yolumuz mutlaka kesişir.Ya da doktorumuzun demesi, bunlardan iç yan bağın iki hafta sonra toparlanma imkanı var. Doktorumuzun iç yan bağın geçme ihtimalini yüksek görüyor. Kendini deneyebilirsin, sana bu imkanı tanıyabiliriz. Kendin değerlendirip, senin için hangisi uygunsa bildirebilirsin." dedi.

Survivor Acun

Bu konuşmanın üzerine göz yaşlarına hakim olamayan Nagihan;

"Böyle bitsin istemiyorum. Sporculuk kariyerimde de hiçbir zaman ağrısız, sızısız, sakatlıksız hiçbir rekor kırmadım. Hiçbir başarı elde etmedim. Tabii ki burası Survivor şartlar daha zor. Her parkur birbirinden farklı, sakatlığım da çok taze. Uzun bir süre bunu atlatamayacağım bunu biliyorum.Buradaki en kötü şey, son bir ay olduğu için kendimi iyi kötü idare etmiştim. Şuan hala o kısım pek işlev görmüyor ama yarıştırıyor... Burayı ve sizleri çok seviyorum. En azından doktorumuzun kontrolünde kendimi denemek istiyorum. Buradan çekip gitmek en kolayı, mücadele etmek en zoru. Varımı yoğumu ortaya koyup doktorumla fizyoterapistimle. Parkura bir an önce dönmek istiyorum." dedi.