Deprem var mı? Son deprem nerede oldu? Son deprem 5 Haziran'da meydana gelen depremler

Deprem var mı? Bu sorunun cevabı zaten yaşadıkları şehirlerdeki sarsıntı ve sarsıntıları hisseden vatandaşların gündeminde. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın (AFAD) yayınladığı son deprem listesi her dakika sürekli olarak güncellenmektedir. Peki deprem oldu mu? Son deprem nerede oldu? İşte 5 Haziran'da son depremler...

Deprem Mi Oldu En Son Nerede Saat Kacta Ve Kac Siddetinde Deprem Oldu Afad Acikladi Iste Bugunku Son Deprem Verileri Tos6-1

Türkiye'nin birçok farklı yerinden deprem haberleri gelmeye devam ediyor. Vatandaşlar yaşadıkları şehirlerde gün içerisinde titreşim ve sarsıntı hissedebiliyor. Vatandaşlar yaşadıkları sarsıntının deprem mi yoksa küçük bir sarsıntı mı olduğunu bilmek istiyor. Peki deprem oldu mu? Son deprem nerede oldu? AFAD'ın 5 Haziran'a ait son deprem listesi aşağıda yer alıyor.

Sakarya Daki Deprem Sismograf Hatasi Cikti-1

Hatay’ın Samandağ ilçesinde meydana gelen 4.1 büyüklüğündeki deprem bölgede hissedildi.

Afad, Hatay’ın Samandağ ilçesinde saat 10.37'de 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini açıkladı. Deprem bölge halkı tarafından hissedildi. Deprem tedirginliğe neden olurken ilk belirlemelere göre bir olumsuzluk yaşanmadığı öğrenildi.

6 Şubat Kahramanmaraş depremlerinin ardından vatandaşlar "Son Depremler" listesini AFAD'dan takip etmeye devam ediyor. AFAD, resmi web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden anlık deprem verilerini paylaşıyor.

AFAD SON DEPREMLER LİSTESİ...

Kaynak: Haber Merkezi