Vali Öksüz Başkanlığında Önemli Toplantı Gerçekleştirildi

Toplantıya Vali Öksüz'ün yanı sıra 2. OSB müteşebbis heyetinde yer alan Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik, Genel Sekreter Asım Ertilav, İl Özel İdaresi, Burdur Belediyesi ve Ticaret ve Sanayi Odası'nın meclis üyeleri katıldı.

Toplantı, bilgilendirme sunumuyla başladı. Gündemde yer alan faaliyet ve denetim kurulu raporları, gelir-gider tablosu ve bilançonun okunarak görüşülmesi, ilgili mevzuat ve idari yönden alınması gereken kararlar, OSB’ye ait İŞGEM Atölyelerinin kira bedelleri ile firmalara sunulan diğer hizmet bedellerinin görüşülerek karara bağlanması gibi konular ele alındı.

Konu ile ilgili Burdur Valiliği tarafından yapılan açıklamada,

"Burdur 2’inci Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantısı Valimiz Sn. Türker Öksüz başkanlığında yapıldı.

Toplantıya başta Sn. Valimiz olmak üzere 2. OSB müteşebbis heyetinde yer alan Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik, Genel Sekreter Asım Ertilav, İl Özel İdaresi, Burdur Belediyesi ve Ticaret ve Sanayi Odası’nın meclis üyeleri katıldı.

Bilgilendirme sunumuyla başlayan toplantı, gündemde yer alan faaliyet ve denetim kurulu raporları, gelir-gider tablosu ve bilançosunun okunarak görüşülmesi, ilgili mevzuat ve idari yönden alınması gereken kararlar, OSB’ye ait İŞGEM Atölyelerinin kira bedelleri ile firmalara sunulan diğer hizmet bedellerinin görüşülerek karara bağlanması ile sona erdi." denildi.

Tüm Burdurlular Burada ->  INSTAGRAM SAYFASI  FACEBOOK GRUBU

GÜNDEM HABERLERİ - GAZETEBU ANASAYFA