Yeni Sanayi sitesi içerisinde bulunan yağmur suyu drenaj kanalları, yeni iş makinesi ile temizleniyor. Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal

İlçemiz genelinde kış sezonunu sorunsuz geçirebilmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.

Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz daha önce mahallelerimizde mazgal temizliği yapmış, tüm kanallar temiz ve açık hale getirilmişti.

Şimdi de sanayi sitemizde aynı çalışmayı gerçekleştiriyoruz. Biliyorsunuz sanayi sitemizin bir yönetimi var. Orası bir yapı kooperatifi.

Bu tür çalışmalar normalde sanayi sitemizin yönetimi (kooperatif) tarafından yapılıyor. Ancak sanayi esnafımız bizden talep etti ve bu talebi bizde kayıtsız kalmıyoruz.

Şimdide ekiplerimiz yeni sanayi sitesi içerisinde bulunan yağmur suyu drenaj kanallarının temizlik çalışmalarına başladı.

Sanayi Sitesi içerisindeki kanal temizliğinde Belediyemize yeni kazandırdığımız mini ekskavatörü kullanıyoruz. Bu şekilde ekiplerimiz daha hızlı çalışma yapabiliyorlar.

Daha kısa zamanda daha fazla kanal temizliği sağlanıyor. Kısa sürede sanayi sitesi içerisindeki tüm yağmur suyu drenaj kanallarının temizliğini tamamlayacağız.” dedi.

Bucak Su Kanalı Temizliği

Bucak Su Kanalı Temizliği (1)

Kaynak: GAZETE BU