Bucak Belediyesi tarafından düzenlenen Mermer ve Salep Festivali kapsamında Türkiye’nin sevilen sanatçıları Mustafa Ceceli Seda Hazar ve Kolpa grubu Bucak’a geliyor. Kolpa 29 Eylül’de, Seda Hazar ve Mustafa Ceceli ise 30 Eylül’de Cumhuriyet Meydanında sahne alacak.

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal,  Mermer ve Salep festivali hakkında yaptığı açıklamada “İlçemizde sosyal belediyecilik alanında yenilikler ve etkinlikler yapmaya devam ediyoruz. Bucak Belediyesi olarak bu sene düzenleyeceğimiz etkinliğimizi ilçemizin önemli değerlerinden mermer ve salep teması olarak belirledik. Festivalimiz  kapsamında 29-30 Eylül tarihlerinde İlçemiz halkını sponsorlarımızın da desteğiyle ünlü sanatçılarımızla buluşturacağız.

Festivalimizin ilk günü Cumhuriyet Meydanında 29 Eylül’de ünlü Türk rock müzik grubu Kolpa, ikinci günü 30 Eylül’de son zamanlarda yaptığı çıkışla büyük ses getiren Seda Hazar ile Türkiye’nin en sevilen sanatçılarından Mustafa Ceceli’yi konuk edeceğiz. Bu etkinliğimizin gerçekleşmesinde desteklerini bizden esirgemeyen tüm sponsorlarımıza teşekkür ediyorum. Festivalimize tüm halkımızı davet ediyorum.” dedi.