Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, ATAK ekibinin kent genelinde önemli çalışmalar yürüttüğünü belirterek, "ATAK ekibimiz kent genelindeki küçük dokunuşlarına sorunları bir bir çözerek devam ediyor. " açıklmasında bulundu.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, ATAK ekibinin kent genelinde önemli çalışmalar yürüttüğünü belirterek, "ATAK ekibimiz kent genelindeki küçük dokunuşlarına sorunları bir bir çözerek devam ediyor. " açıklmasında bulundu.