Bucak Kültür Dayanışma ve yardımlaşma Derneği Başkanı Enver Yiğit , başkan yardımcısı Mehmet Harun Topay, Danışma Kurulu üyeleri Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğretim üyesi Dr. İbrahim Bakır,  Eğitimci Yazar Hasan Tülkay, Ressam Mehmet Rıza Ünlü, yönetim kurulu üyeleri Mustafa Koca, Irmak Durna ve Mesut Aksoy’dan oluşan heyet  Konyaaaltı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne görevlendirilen Bucaklı hemşehrimiz Mehmet Gürcan’ı ardından da Bucaklı hemşehrimiz Öğretmenevleri mahallesi muhtarı Mihriban Sarı’yı ziyaret ettiler.

Ziyaret2

Konyaaltı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Gürcan ziyaretten son derece memnun olduğunu belirterek, “ Hemşehrilerimin eğitim adına desteklerinden mutluluk duyuyorum. Eğitimle ilgili yapılabilecek her türlü işbirliğine açığız” dedi.

Ziyaret1

Ziyarette konuşan Başkan Enver Yiğit ise, hemşehrilerimizin millete hizmet makamlarında bulunmasından mutluyuz ve  kendilerine her türlü desteği her zaman vermeye hazırız dedi.

Öğretmenevleri mahallesi muhtarı ve muhtar adayı Mihriban Sarı ise, Bucaklı hemşehrilerimin desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum diyerek “ Aşkla şevkle hizmet etmeye devam edeceğim” şeklinde konuştu.

Ziyaret3

Dernek başkanı Enver yiğit ise yaptığı konuşmada,” Bucaklı hemşehrilerimin yaptıkları işi en güzel şekilde ve  layıkıyla yapacaklarına inancım tamdır. Muhtarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: ÖMER ÖZDOĞAN