Bucak Belediyesi Oğuzhanspor Kulübü Başkanı Zeki Doğan, açıklamada bulunarak kongrede yeniden aday olduğunu belirtti.

Başkan Doğan açıklamasında "Kulübümüz Oğuzhanspor halen devam etmekte olan Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 7. Grup maçlarında arzu ettiğimiz başarıyı elde edemedi. Tüm iyi niyetli çabalarımıza karşın Play Off müsabakalarının dışında kaldık.
"BAŞARISIZLIĞIN SORUMLULUĞU ŞAHSIMINDIR"
Pandemi koşullarında sürekli değişikliğe uğrayan belirsizliklere uyum sağlayamamak ve kulübümüzün potansiyelini doğru okuyamamak gibi handikaplarımız oldu. Mazeret üreterek zaman kaybetmek meşrebime uygun değil. Yönetim kurulum adına başarısızlığın sorumluluğu şahsıma aittir.
TALİP OLACAK ADAYLAR OLABİLİR
Oğuzhanspor’a sahiplenme duygum ne bu kulübün başında sürekli kalmak gibi demokratik olmayan bir ısrarı; ne de bu kulübü kimsesizliğe terketmek gibi nemelazımcı bir vicdanı kabul etmez. 26 Haziran 2021 Cumartesi günü yapılacak kongremiz yönetime talip olacak herkese eşit koşullarda şans tanıyan ardına kadar açık bir hizmet ve şans kapısıdır.
BOYNUMUN BORCUDUR
Yaşamımın neredeyse yarım yüzyılında futbolculuk, antrenörlük, yöneticilik taraftarlık gibi tüm katmanlarında gönül duygumla yer aldığım bu kulübü hakettiği yere getirmek boynumun borcudur.
KONGRENİN ONAYINA TALİBİM
Hatalarından dersler çıkartmış yeni bir yönetim ve teknik kadro ile hoşnut kalmadığımız derecemizi telafi etmek; şehrimizdeki futbol kültürünü yükseltmek için köklü önlemler almak; varlığına sımsıkı bağlı olduğum kulübümde kalıcı başarılar üretmek için kongrenin onayına talibim." ifadelerini kullandı.