Yeniden Refah Partisi (YRP), aday tanıtım toplantısı düzenledi.

YRP’nin İstanbul adayı Mehmet Altınöz, Ankara adayı Suat Kılıç, İzmir adayı Cemal Arıkan oldu.

BURDUR BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARIMIZ

BURDUR MERKEZ UFUK KAZANCI

ÇELTİKÇİ ADNAN BİLKAY

BUCAK MUSTAFA İNAL

KEMER HASAN KAZANCI

SÖĞÜT BEKİR YILDIZ

Burdurumuza Hayırlı olsun

Partinin İstanbul, Ankara ve İzmir illerindeki adayları, bu toplantıda kamuoyuna tanıtılıyor. Yeniden Refah'ın İzmir Büyükşehir Adayı Cemal Arıkan, Ankara Adayı Suat Kılıç ve İstanbul Adayı Mehmet Altınöz oldu.

Yeniden Refah Partisi (YRP), önemli şehirlerdeki belediye başkan adaylarını belirleyerek siyasi arenada yerini sağlamlaştırıyor.

Genel Başkan Fatih Erbakan, partisinin Ankara, İzmir ve İstanbul için tercih ettiği adayları duyurdu.

Parti, "94 Ruhuyla Yeniden Başlıyoruz" sloganıyla bir araya gelen partililerin coşkulu katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, adaylarını tanıttı. Etkinlikte, partililerin "Mücahit Erbakan" sloganları dikkat çekti.

Moderatörün erkeklerin sloganını yetersiz bulması üzerine, "Partinin kadınları, erkeklerinden daha erkek" diyerek kadınları slogan atmaya çağırması etkinlikte ilgi çekti.

YRP'nin Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cengiz Zor, etkinliğin açılış konuşmasını yaparak, "Onlar Milli Görüş'ü dipsiz kuyulara gömdüklerini zannettiler ama yanıldılar. Bu kuyu Yusuf'un kuyusuydu. Buradan kervanlar geçti, kuşlar da uçtu ve kuyudan Yusuf çıktı ve Mısır'a sultan oldu" şeklinde konuştu. Ayrıca, Zor, 2028 seçimlerine işaret ederek, "Sizler belediyeleri kazandıktan sonra, 2028'de genel başkanımızı cumhurbaşkanı seçeceksiniz" ifadelerini kullandı.

YRP, Ankara Atatürk Spor Salonu’nda düzenlediği etkinlikle İstanbul, Ankara, İzmir adaylarını açıkladı. YRP’nin İzmir adayı Cemal Arıkan, Ankara adayı Suat Kılıç ve İstanbul adayı Mehmet Altınöz oldu.

“94 Ruhuyla Yeniden Başlıyoruz” sloganıyla bir araya gelen partililer “Mücahit Erbakan” sloganları attı. Erkeklerin sloganını yetersiz bulan moderatör “Partinin kadınları, erkeklerinden daha erkek” diyerek kadınları slogan atmaya çağırdı.

Editör: Ömer Özdoğan