Burdur Valisi Türkler Öksüz, ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Oda, Stk, Birlik, Esnaf, OSB, fabrika ve iş yeri ziyaretlerine hız kesmeden devam eden Vali Öksüz, gerçekleştirdiği ziyaretlerle Burdur'u daha yakından tanımaya, her kesimin görüş ve önerilerini dinlemeye, İlde yürütülen çalışma ve faaliyetlerle ilgili bilgiler almaya devam ediyor.

Vali Öksüz Ziyaretleri 2

Bu kapsamda Salı günü Türk Ocakları Burdur Şube Başkanı Doç. Dr. Himmet Büke ve yönetimini ziyaret eden Vali Öksüz, Çarşamba günü gerçekleştirdiği ziyaretlerde Burdur Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Gürhan Özveren ve yönetimi ile Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Recep Kalkan ve yönetimi ile bir araya geldi.

Vali Öksüz Ziyaretleri

Vali Öksüz aynı zamanda annesi vefat eden Küresel Gazeteciler Konseyi İl Temsilcisi Yusuf Tortop’a taziye ziyaretinde bulundu.

Gerçekleştirdiği ziyaretlerde Başkan ve yönetimleri ile Burdur özelinde görüşmelerde bulunan karşılıklı görüş alışverişinde bulunan Vali Öksüz, yürüttükleri çalışma ve faaliyetlerle ilgili bilgiler aldı.

Kaynak: Burdur Valiliği Basın Bülteni