Vali Türker Öksüz başkanlığında, güçlendirme çalışmaları ve yapımı devam eden, yıkım, planlama ve proje aşamasında olan okul inşaatlarının son durumuyla ilgili değerlendirme toplantısı yapıldı.

Yaklaşan yeni eğitim öğretim yılı öncesinde devam eden inşaat çalışmalarının son durumunu görmek adına ilgili kurum yöneticileri ve teknik birim müdürleriyle toplantı yapan Vali Öksüz, devam eden çalışmaların son durumuyla ilgili kapsamlı bilgi aldı.

İlgili birim yöneticileri ve teknik personelin devam eden çalışmaları hassas bir şekilde yakından takip etmelerini isteyen Vali Öksüz, İlimiz eğitim altyapısı ve yıl içerisinde verilen eğitim hizmetleri açısından önemli olan bu çalışmaların planlı bir şekilde herhangi bir aksaklığa mahal verilmeden yürütülmesini istedi.

Toplantıda İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Asım Ertilav, İl Milli Eğitim Müdür V. Salim Oğuz, Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Arıcan, Plan, Proje ve Yatırım İnşaat Müdürü Ali Özeren, Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Ali Yükrük hazır bulundu.