FETÖ'cü hainlere geçit vermeyen kahraman şehidimiz Ömer Halisdemir’in ablası Elif Serin ve ailesi ile birlikte orucunu açan Vali Öksüz, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının en üst seviyede yaşandığı Ramazanın manevi huzurunu şehit ailesi ile birlikte yaşadı.

İftarın ardından aileyle bir süre hasbihal eden Vali Öksüz, Elif - Suat Serin çiftinden Şehidimiz Ömer Halisdemir’i ve hatıralarını dinleme fırsatı buldu.

Vali Öksüz, ziyaretin son bölümünde aziz şehidimizin ablasına, Kur’an-ı Kerim ve şanlı al bayrağımızı takdim ederek ziyaretini sonlandırdı.

Ziyareti şahsi sosyal medya hesaplarından paylaşan Vali Öksüz, yaptığı paylaşımında;

Kahraman Şehidimiz Ömer Halisdemir’in kıymetli ablası Elif Hanım’a ve eşi Suat Bey’e misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ediyorum.

#15Temmuz gecesi şehadet emrine “başüstüne” diyerek koşan aziz şehidimiz Asb. Kd. Bçvş. #ÖmerHalisdemir nezdinde, vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğü uğrunda gözlerini kırpmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyorum. Onların aziz hatıralarına her daim sahip çıkmaya devam edeceğiz.

ifadeleri kullanarak ziyaretle ilgili duygularını paylaştı.

Screenshot 5-3

Kaynak: BURDUR VALİLİK - BASIN BÜLTENİ