Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) İcra Komitesi seçimi BUTSO Meclis Salonunda yapıldı.

İki başkan adayı gizli oy açık tasnif usulü ile seçime katıldı. Yapılan oylama sonucunda Burdur TSO Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığına Sevim ZORLU, Başkan Yardımcılığına Emel ERTE seçildiler.

Toplam 11 kişinin katıldığı Kadın Girişimciler İcra Komitesi seçiminde Sevim ZORLU 10 oy, Kadriye AYAN 1 oy aldı.

BAŞKAN YUSUF KEYİK TEBRİK ETTİ

Seçimin sona ermesinin ardından kadın girişimcilerle bir araya gelen Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf KEYİK, gösterdikleri medeni cesaretten dolayı her iki başkan adayını da kutladı.

Başkan Yusuf KEYİK, güven tazeleyen KGK Başkanı Sevim ZORLU’ya ve ekibine yeni dönemde başarılar dileyerek; BUTSO Yönetimi olarak şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da imkanların elverdiği sürece kadın girişimcileri destekleyeceklerini vurguladı.

ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Seçime katılan herkese ayrı ayrı teşekkürlerini dile getiren BUTSO KGK Başkanı Sevim ZORLU da kadın girişimciler olarak yeni dönemde çalışmalarına devam edeceklerini ve üreterek Burdur ekonomisine katkıda bulunmayı sürdüreceklerini belirtti.