Şahan Gökbakar'ın eşi Selin Gökbakar kimdir, kaç yaşında ve nereli olduğu gündeme geliyor. Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken komedyen Şahan Gökbakar'ın eşi Selin Gökbakar kimdir sorusu merak ediliyor. Peki, Selin Gökbakar kimdir? Selin Gökbakar kaç yaşında ve nereli?

Selin Gökbakar kimdir ve Selin Gökbakar kaç yaşında ve nereli sorularına yanıt aranıyor. Selin Ortaçlı ile evli olan Şahan Gökbakar'ın Deniz Efe adında bir oğlu, Ela isminde bir kızı bulunmaktadır. Şahan Gökbakar'ın eşi Selin Gökbakar kimdir? Selin Gökbakar kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizdedir…

Sahan Gokbakar In Esi Selin Gokbakar Kimdir

SELİN GÖKBAKAR KİMDİR?

Selin Gökbakar, 24 Aralık 1986 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul ve lise eğitimini İtalyan Lisesi'nde tamamladı. Lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi İtalyanca Sanat ve Tasarım bölümünde tamamladı. 2011 yılından itibaren Şahan Gökbakar ile evlidir.

Şahan Gökbakar'ın eşi Selin Gökbakar kimdir? Selin Gökbakar kaç yaşında ve nereli?

Selin Gökbakar

ŞAHAN GÖKBAKAR KİMDİR?

Şahan Gökbakar, 22 Ekim 1980; İzmir, Türk komedyen ve oyuncu, Recep İvedik tüm serilerinin yapımcısı, senaristi, oyuncusu.

Şahan Gökbakar , okul hayatına Ankara'da başladı ve ilk, orta, lise öğrenimini ODTÜ Koleji'nde tamamladı. ODTÜ Koleji'nden 1997-1998 eğitim döneminde Sosyal Bilimler Bölümü'nü bitirdi. 1998 yılında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü'ne 350 kişi arasında ilk dörde girerek

başladı ve bu bölümden 2002 yılında mezun oldu. Babası Osman Selçuk Gökbakar, Şahan'ın 8. yaş gününde (22 Ekim 1988) günü bir trafik kazasında hayatını kaybetti.

Selin Gökbakar 2

Kariyeri

Mezuniyeti'nden sonra İstanbul'a yerleşen Gökbakar, bir süre çeşitli reklam seçmelerine katılarak şansını denedi. Sonrasında "Zıbın" isminde bir program hazırladı ve bu program 2003'ü 2004'e bağlayan yılbaşı gecesi tv8'de yayınlandı. Zıbın programında çoğu reklam ve olayları alaya alırken mizah ve düşünceyi birleştirmişlerdir. Ayrıca TRT 1'de pazar günleri canlı yayınlanmış "7. Gün" programında beş hafta boyunca sunuculuk yaptı.Ardından daha önce Kamil Güler'in sunduğu Zoka isimli gizli kamera yarışma programının sunuculuğunu ve oyunculuğunu yapmaya başladı ve 13 bölüm devam ettirdi.

Zoka'dan sonra yine tv8'de Alper Mestçi ile beraber "Dikkat Şahan Çıkabilir" isminde bir antimedya-skeç şov hazırladı ve bir sezonu 15 bölüm ile geride bıraktı. Özellikle yaptığı Recep İvedik, Bülent Binbaş ve Küçük Oskar tiplemeleriyle ilgi çekti.2007 yılında NTV'de yayınlanan Kime Diyorum Ben adlı reality show programını hazırlamıştır. 22.02.2008 tarihinde vizyona giren ve Dikkat Şahan Çıkabilir programındaki tiplemelerden biri olan Recep İvedik filmi Türk sinema tarihinde en fazla izlenen filmlerden biri olmuştur.

Ayrıca Kanal 1'de 4 bölüm olarak rol aldığı Kolay Gelsin adlı doğaçlama sitkom yayınlanmıştır. Eylül 2016'da Halkbank reklam filmi çekmiştir.

Selin Gökbakar 3

Özel Hayatı

Selin Ortaçlı ile evli olan Şahan Gökbakar'ın Deniz Efe adında bir oğlu, Ela isminde bir kızı bulunmaktadır.

Sinema filmleri

 • Gen Tecrit Hastası

 • Recep İvedik Recep İvedik

 • Recep İvedik 3 Recep İvedik

 • Celal ile Ceren Celal

 • Recep İvedik Recep İvedik

 • Osman Pazarlama Osman Şaşmaz

 • Recep İvedik 5 Recep İvedik

 • Televizyon programlar

 • Dikkat Şahan Çıkabilir (tv8 ve atv) (2005)

 • Leyt Nayt Şov: Kime Diyorum Ben (NTV) (2006)

 • Zoka (tv8 ve Show TV) (2004)

 • Kolay Gelsin (Kanal 1) (2008)

 • Engin Jurnal (tv8)

Editör: Ömer Özdoğan