Burdur'un Bucak ilçesinde Süleyman Değerli, Sanayi Mahallesi Muhtar adayı olduğunu duyurdu.

Sanayi Mahallesi Muhtar Adayı Süleyman Değerli, yaptığı açıklamada, " 8 yıldır Sanayide demir doğrama üzerine esnaflık yapmaktayım. 1995'ten beri Sanayi Mahallesi'nde ikametgah ediyoruz. Bu mahallenin çocuğuyuz. Mahallemizde anılarımız, çocukluğumuz her şeyimiz bu mahallemizde geçti. Bizim için çok önemli bir yola çıktık. Nasip kısmet olursa, alnımızın akıyla bu yolda ilerlemeyi, bu yolda en iyi şekilde devam etmeyi düşünüyoruz. Takdir Allah'ın diyoruz. Vatandaşımız uygun görürse elimizden gelenin en iyisini yapmanın peşindeyiz. Değerli Metal'in sahibiyim. Mahallemiz için gece gündüz, 7/24 hizmet ederek en iyisini yapma peşindeyiz. Nasip olursa Sanayi Mahallesi gelişen ve büyüyen bir yer. Eksikleri ya da yapılacak olan ne gerekiyorsa da iyi yaşanabilir bir mahalle için çalışmalarımı sürdüreceğim." ifadelerini kullandı.

Değerli, mahallenin sorunlarını çözmek için elinden geleni yapacağını belirterek, "Mahallenin sorunları var. Bunları çözmek için elimizden geleni yapacağız. Mahallemizdeki altyapı sorunları, sokakların durumu, parkların durumu gibi sorunları çözmek için çalışacağız. Ayrıca mahallemizin kültürel ve sosyal etkinliklerini de geliştirmek için çalışmalar yapacağız." dedi.

Süleyman Değerli kimdir?

Süleyman Değerli, 1992 yılında Burdur'un Bucak ilçesinde doğdu. Sanayi Mahallesinde büyüyen Süleyman Değerli, ilk, orta ve lise eğitimini Bucak'ta tamamladı. Sanayi'de hizmet vermekte olan Değerli Metal işletme sahibi Süleyman Değerli, Sanayi Mahallesi Muhtar adayı oldu.

Kaynak: ÖMER ÖZDOĞAN