Burdur MAKÜspor'da yeni teknik direktör Abdullah Tanyolaç oldu. 

Murat Türker'in görevden ayrılmasının ardından Burdur MAKÜspor'da yeni teknik direktörün ismi belli oldu. Kulüp Başkanı Cihat Çavuşoğlu, Abdullah Tanyolaç ile yeni bir sayfa açtıklarını söyledi.

430070139 10228064450709328 8238906845955450851 N

Burdur MAKÜspor Başkanı Cihat Çavuşoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda kamuoyunu şu ifadelerle bilgilendirdi:

"MAKÜSPOR'umuz yeni genel sportif direktörümüz 'hocaların hocası' Burdurspor'umuzun efsane futbolcusu Abdullah TANYOLAÇ ve Teknik ekibimiz ile yarın saat 14;00'de oynayacak olduğumuz Sökespor maçı için yeni bir sayfa açıyoruz. Abdullah TANYOLAÇ ve Onur TOKLU hocamıza hoşgeldiniz diyoruz. Yeni transferlerimiz Abdullah Altıntaş (Kaleci),  Mikail Keskin (Kaleci), yeni oyuncularımız Hasan Üzen ve Sinan Özdemir e 'hoşgeldiniz' diyoruz. Hafta içi gıda desteğin de bulunan sporsever iş adamı her zaman yanımızda olan BAKİ VAROL'a,  Esnaf Odaları Birliği Başkanı METİN SİPAHİ'ye, takımımızın SÖKESPOR deplasman masrafları için sponsor olan Burdur'da sporun, sporcunun yanında olan BURDURSPOR kulüp başkanı ÖMER KIYMAZ'a da MAKÜSPOR yönetim kurulu olarak şükranlarımızı sunarız." 

Kaynak: HABER MERKEZİ