Organizasyonunu Dernek Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan BATBAY ve Dernek Yönetim Kurulu üyesi Mehmet ÖNCEL’in yaptığı iftar programı hemşerimiz Fatih Belediye Başkan Yardımcımız Mehmet Özçelik’in ev sahipliğinde Fatih Belediyesi Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi. Programa Onursal Başkanımız Merhum Yaşar ÇERAY amcamızın oğlu ve kızları ve damadı, Fatih Belediye Başkan Yardımcımız Mehmet ÖZÇELİK, Zeplincar Yönetim Kurulu Başkanı Hakan SEVİM, TSE E. Daire Başkanı ve Genel Sekreter Müşaviri Abdulkadir ÖNCEL, 65’e yakın öğrenci hemşerimiz, Dernek Yönetim Kurulu Başkan ve üyeleri ile misafirler katıldı.

15 Mart Iftar Batuhandan (2)

Ezan ve iftar duası ile başlayan program, yemek bitiminde yemek duası ve merhum Yaşar ÇERAY amcamız ve torunu için okutulan hatimlerin duası ile devam etti.

15 Mart Iftar Şafak Beyden (3)

Öğrencilerle ve misafirler kendilerini tanıttılar. Fatih Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet ÖZÇELİK bey tarafından ÜMİT ÇERAY beye, Gülşen ÇERAY GÜHERTAŞ hanıma Yaşar amcamızın bir nevi vasiyeti olan öğrencilerin düşüncelerinden oluşan bir pano hediye edildi. Derneğimiz çalışmalarına katkıları sebebiyle Fatih Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet ÖZÇELİK ve Hüseyin ERCAN’a plaketleri takdim edildi.

15 Mart Iftar Şafak Beyden (1)

Dernek Yönetim Kurulu Üyesi ve Kağıthane Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet ÖNCEL programda konuşmasında kısaca; “öğrenci hemşerilerimize katılımları nedeniyle çok teşekkür ediyorum. Çünkü bu programın merkezinde öğrenci hemşerilerimiz var. Bu programa belki Yaşar ÇERAY Gecesi denilebilir. Çünkü onsuz geçirdiğimiz ilk etkinliğimiz. Kendisine Allahtan rahmet diliyorum. Değerli öğrencilerimiz kendinizi iyi yetiştiriniz. Memleketimize hizmet için kendinizce belirlediğiniz 3 sorun hakkında proje üretiniz. Değerlendirme sonucuna göre bunu ödüllendirelim, önerisini getiriyorum”, dedi.

15 Mart Iftar Şafak Beyden (4)

Dernek Yönetim Kurlu Başkan Yardımcısı Orhan BATBAY da burdurun ve Burdurlu olmanın bir ve beraber olmanın önemi üzerinde durdu.

Programın devamında Öğrenci hemşerilerimiz ve diğer misafirlerimiz birbirleri ile sohbet ettiler.

Katılımcılar programdan duydukları memnuniyet ve teşekkürlerini belirttiler. Beklenenden uzun süren program iyi dilek temennileri ile sonra erdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ