AK Parti Burdur Milletvekilleri Adem Korkmaz ve Mustafa Oğuz, TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürü Ufuk Yalçın’ı ziyaret etti. Vekillerin ziyarete ait fotoğrafı sosyal medya hesaplarından paylaşması vatandaşlarda ‘Tren Burdur’a geliyor mu?’ sorusunu sordurarak heyecan yarattı.  

TCDD Taşımacılık Genel Müdürlüğü tarafından Isparta-İzmir arasında gece seferi yapan Göller Ekspresi’ne ek olarak gündüz saatlerinde işleyecek Güller Ekspresi tren seferi dün itibariyle başlamıştı. Burdur’da yaşayan vatandaşlarda son günlerde sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları paylaşımlarda trenin Burdur Garı’na da uğraması yönündeki taleplerini ifade etmişlerdi.

AK Parti Burdur Milletvekilleri Adem Korkmaz ve Mustafa Oğuz, sosyal medya hesaplarından yaptığı TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürü Ufuk Yalçın’a yaptıkları ziyaret fotoğrafı paylaşımı Burdurlu vatandaşları heyecanlandırırken ‘Tren Burdur’a geliyor mu?’ sorusunu sormaktan alıkoyamadı.

AK Parti Burdur milletvekilleri Korkmaz ve Oğuz, paylaşımlarında TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürü Ufuk Yalçın'a Burdur’un demiryolu sefer ihtiyacı taleplerini ilettiklerini belirtti.

Burdur Treni

“DEMİRYOLU SEFER İHTİYACI TALEBİ İLETİLDİ”

AK Parti Burdur Milletvekili Adem Korkmaz paylaşımında,

Milletvekili kardeşim Mustafa Oğuz ile birlikte TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürümüz Ufuk Yalçın'ı ziyaret ederek şehrimizin demiryolu sefer ihtiyacı konularını görüştük. Bizlere ve Burdur'umuza gösterdikleri yakın ilgi ve alakalarından dolayı Sayın Genel Müdürümüze teşekkür ediyorum.

ifadelerini kullanırken AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz ise,

TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürü Ufuk Yalçın’ı, Milletvekilimiz Adem Korkmaz ile birlikte ziyaretimiz sırasında ilimizin taleplerini ilettik. Sayın Genel Müdürümüze bizlere karşı göstermiş olduğu ilgi ve misafirperverlik için teşekkür ediyorum

açıklamasında bulundu.

Kaynak: İREM TEKİN