Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Bucak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, okul öğrencileri ile öğle yemeğinde buluştu.

Bucak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin öğle yemeğinde ücretsiz yemek yiyebilmesi için maddi destek veren Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Bucak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu pansiyonumuzu ziyaret ederek öğrencilerimizle birlikte yemek yiyip sohbet ettiler.

Bucak Organize Sanayi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ayşe Ünal; Kıymetli vakitlerini bizlere ayırarak öğrencilerle birlikte yemek yiyen Hasan Yalçın Meçikoglu'na, Bucak Organize Sanayi Bölgesi Müdürümüz Binnur Çığrı Hanımefendi de eşlik ettiler.

Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Bucak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nun desteği ile okulumuzda büyük bir sorunun ortadan kalkmış olması öğrenci ve velilerimiz tarafından hem büyük takdir toplamış hem de öğrencilerin öğle yemeğinde 4 çeşit sağlıklı yemek yiyebilmesi adına oldukça önemli bir girişim olmuştur.

Hiçbir zaman okulumuzdan desteklerini esirgemeyen, tüm proje, program ve etkinliklerde maddi manevi yanımızda olan başta Başkan Sayın Hasan Yalçın Meçikoğlu'na ve Organize Sanayi Bölgemiz Müdürü Binnur Çığrı'ya okulumuz, velilerimiz ve öğrencilerimiz adına ayrı ayrı teşekkür ederiz.