Gözaltı Haberleri

gözaltı haberleri ve güncel gözaltı gelişmeleri, gözaltı ile ilgili tüm video, gözaltı fotoğrafları ve gözaltı haberleri Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Gündem, GazeteBU sitemizde


Adana Haberleri

Adana'nın Kozan ilçesinde iki aile arasında arazi anlaşmazlığı yüzünden çıkan silahlı kavgada 4 kişi gözaltına alındı.

3.Sayfa Haberleri

Hakkari Belediye Başkanı Mehmet Sıddık Akış, Van'da gözaltına alındı. Hakkari Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında Akış hakkında gözaltı kararı...

Mersin polisi aranan şahıslara yönelik belirlediği 17 adrese gerçekleştirdiği operasyon ve uygulamada 84 şahsı yakaladı.

Isparta’da narkotik ekiplerince avukatlık bürosuna düzenlenen operasyonda bir avukat “uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti” yapma suçundan gözaltına alındı.

Mersin'de bölücü terör örgütünün sosyal medya üzerinden propagandasını yapan 7 şüpheli, jandarma ekipleri tarafından düzenlenen operasyonla yakalandı.

Beşiktaş Meydanı'na gitmek için polisin kurduğu bariyerleri aşmaya çalışan yaklaşık 20 kişilik gruba polis müdahalesi edildi.

3.Sayfa Haberleri

Hatay’ın İskenderun ilçesinde polis ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmalarda çeşitli suçlara karışan 6 şahıs gözaltına alındı.

3.Sayfa Haberleri

Hatay'da jandarma ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda; 13 şüpheli yakalanırken çeşitli unsuru maddelere ele geçirildi.

Gündem

Burdur'un Bozlar Köyü'nde meydana gelen olayda, domuz avı sırasında yaşanan bir kaza sonucunda bir kişi yaralandı

Asayiş

Burdur’da gözaltı esnasında ölüme sebebiyet verme suçundan yargılanan polise 9 yıl hapis cezası verildi.

Ünlü sosyal medya fenomeni Aleyna Dalveren'in evine operasyon düzenlendi. Sahte paralar, polis kartı ve kelepçe bulundu.

Gündem

Burdur'da bir çoban ağılda ölü bulundu. Kardeşleri ve babası cinayetle ilgili gözaltına alındı. Olayda ne olduğu merak konusu.