Amacımız tüm yedek parçaları son kullanıcıya ucuza ulaştırmak.

2011 yılında Burdur’da faaliyetlerine başlayan Gültaş Soğutma sahibi Cemal Gülhan;

Uzun yıllardır iklimlendirme dalında faaliyet gösteriyoruz. Isıtma, Soğutma ve beyaz eşya dalında stoklu yedek parça satışlarımıza ise 2011 yılında başladık.

O günden bu yana il dışına, Burdur ve ilçelerinde yoğunlukla teknik servislere yedek parça temini yapmaktayız. Fakat son zamanlarda vatandaşlarımızdan yoğun şekilde perakende satış talepleri de gelmeye başladı.

Bizde firma olarak üzerimize düşeni yaptık ve tüm markaların kombi, klima yedek parçalarının perakende satışlarına başladık.

Firmamız e-ticaret platformlarından da uzun yıllardır tüm Türkiye geneline ürün göndermekte. Halkımızın perakende satışlarda ki en büyük avantajı arızalı olan ürünü getirdiğinde birebir aynı ürünün orijinalini ve-veya muadilini garantili olarak çok uygun fiyatlara bulabiliyor olması.

Aynı zamanda yedek parça elinde olunca tamir masrafı da neredeyse yarı yarıya düşmekte. Paranın bu denli kıymetli olduğu bir ortamda halkımızın sokağa atacak parasının olmadığını biliyoruz. Bu vesileyle vatandaşlarımızı tüm marka kombi ve klimalarının yedek parçalarını ve bakım ürünlerini en uygun fiyatlara bizden temin edebilirler.

Arızalı olan klima ve kombilerinde yedek parçalar için halkımız mutlaka bizlerden fiyat alsın veya internet sitemizden malzemelerin fiyatlarını araştırabilir internet sitemiz olan www.gultassogutma.com  internet adresimizden ürünlerini sipariş edebilirler.

dedi.

gültaş soğutma-1