Göreve geldiği günden bu yana yaptığı çalışmalarla tarafsız kuruluşlarca birçok ödüle layık görülen Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Kent ve Başkan dergisinin düzenlediği ödül töreninde En Başarılı Belediye Başkanı olarak ödüllendirildi.

En Başarılı Belediye Başkanı Emrullah Ünal

Başkan Ünal ödülünü Kayseri Milletvekili Murat Cahid Cıngı’nın elinden aldı. Kent ve Başkan dergisinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği ve başarılı belediye başkanlarını ödüllendirdiği Kent ve Başkan 2023 Ödül Töreni, Kayseri’de Kayseri Valisi, Milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanları, İl, İlçe ve Belde Belediye Başkanlarının yoğun katılımlarıyla düzenlendi.

En Başarılı Belediye Başkanı Emrullah Ünal (1)

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, 5 yıllık görev süresi içinde hayata geçirdiği ve örnek gösterilen projeleriyle En Başarılı Belediye Başkanı olarak ödüle layık görüldü. Bu ödül hepimizin, tüm Bucak’ımızın diyen Başkan Emrullah Ünal,

“Kent Başkan Dergisinin düzenlemiş olduğu ve Türkiye genelindeki tüm belediyelerin ve belediye başkanlarının son 5 yıllık çalışmalarının değerlendirildiği ödül töreninde Akdeniz Bölgesi Belediyeleri kapsamında “Yılın Belediye Başkanı” ödülüne layık görüldük.Bizleri bu ödüle layık gören herkese çok teşekkür ediyoruz. Bu ödül hepimizin. Şehrimizin ihyası ve imarı için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz”dedi.