AK Parti Denizli İl Teşkilatı, 76 kişilik heyet ile AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile temayül yoklaması için bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerel seçim öncesi 76 kişiden oluşan Denizli heyetiyle birebir görüşerek toplantı gerçekleştirdi. Denizli'de 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde yapılacak çalışmaların rotası çizildi.

Toplantı ile ilgili açıklamada bulunan Başkan Güngör, "AK Parti Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında, Genel Başkan Vekillerimiz Efkan Ala ve Mustafa Elitaş, Genel Merkez Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir, Yerel Yönetimler Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz, Seçim İşleri Başkanımız Ali İhsan Yavuz, Ekonomi İşleri Başkanımız Nihat Zeybekci, Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyüp Kadir İnan ve Kadın Kolları Genel Başkanı Ayşe Keşir’in de katılım sağladığı, AK Parti Denizli üç kademe il ve ilçe Başkanlarımız, Milletvekillerimiz, MKYK üyelerimiz ,Büyükşehir Belediye Başkanımız ve İlçe Belediye Başkanlarımızın katıldığı yerel seçimler öncesi istişare toplantısını gerçekleştirdik. Hedef Cumhur ittifakımızla birlikte 20'de 20 durmak yok, yola devam" dedi

Kaynak: İHA