Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ve Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, programı dâhilinde bugün Bucak’a geldi.

Demokrat Parti’nin Olağan Kongresine katılmak üzere Bucak’a gelen ve Perşembe Pazarında esnafı ve vatandaşları ziyaret eden Genel Başkan Gültekin Uysal ve Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt Pazar esnafının ve Bucak halkının talep ve sıkıntılarını dinledi.

Genel Başkan Uysal ülke gündemine dair açıklamalarda bulundu. Partinin Olağan Kongresine katılan Genel Başkan Gültekin Uysal ve Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt daha sonra Siyasi Partilerin İlçe Başkanlıklarını ve Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yusuf Erdoğdu, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu ve Bucak Ziraat Odası Başkanı Bilal Özel'i makamlarında ziyaret etti.

Bucak 'ta esnaf ziyareti, Bucak İlçe Kongresi ve Oda Başkanları ziyareti programının ardından, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, ve  Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ile Bucak’tan ayrıldı.