29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında İlimiz Merkezinde alınacak trafik tedbirleri dolayısıyla;

28.10.2023 Cumartesi günü saat 12:45'te yapılacak olan Türkiye Yüzyılı Yürüyüşü etkinliği nedeniyle saat 11:00'dan itibaren Köprübaşı Mevkiinden Cumhuriyet Meydanına kadar Gazi Caddesiyle bağlantısı bulunan tüm ara sokaklar dahil olmak üzere araç trafiğine kapatılacaktır. Program sonuna kadar Cumhuriyet Caddesi 2. Noter Sokak hizasından araç trafiğine kapatılarak meydana kadar olan bölümde park temizliği yapılacaktır.

Gazi Caddesi Cumhuriyet Meydanı istikametine taksi sokaktan kapatılacak, İstasyon kavşağından Cumhuriyet Meydanı istikametine ve Kışla caddesi Şehit Özpolat caddesi kavşağından Cumhuriyet Meydanı istikametine araç trafiğine kapatılacaktır.

29.10.2023 Pazar günü yapılacak olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 100. Yıl kutlamaları kapsamında yapılacak olan kutlama programı nedeniyle saat: 08:00 itibariyle Köprübaşı mevkiinden Cumhuriyet Meydanına kadar Gazi caddesiyle bağlantısı bulunan tüm ara sokaklar dahil olmak üzere araç trafiğine kapatılacaktır.

Cumhuriyet Bayramı'nda Burdur'da Araç Trafiğine Dikkat!

Program sonuna kadar Cumhuriyet Caddesi Oluklaraltı Kavşağından araç trafiğine kapatılacaktır. Cumhuriyet Caddesi 2. Noter Sokaktan meydan istikametine kadar park temizliği yapılacaktır.

İstasyon kavşağından Cumhuriyet Meydanı istikametine ve Kışla Caddesi Şehit Pilot Teğmen Hasan DİKER Caddesi kavşağından (Arçelik Servisi Önü) Cumhuriyet Meydanı istikametine araç trafiğine kapatılacaktır.

Kışla Caddesi üzerinde Şehit Özpolat Caddesi kavşağından meydan istikametine park temizliği yapılacaktır. Atatürk Caddesi üzerinde Cumhuriyet Meydanından Öğretmenevi kavşağına kadar park temizliği yapılarak araç trafiğine kapatılacaktır.

28.10.2023 Cumartesi günü saat 23:30 itibariyle Köprübaşı Mevkii istikametinden Cumhuriyet Meydanı istikametine ve Cumhuriyet Meydanından Köprübaşı Mevkii istikametine Gazi Caddesi üzerine, Cumhuriyet Meydanı istikametinden Öğretmenevi kavşağı istikametine Atatürk Caddesi üzerine, Cumhuriyet Caddesi Emniyet Müdürlüğü önünden Cumhuriyet Meydanı istikametine ve Cumhuriyet Meydanı istikametinden Emniyet Müdürlüğü önüne kadar Cumhuriyet Caddesi üzerine, Cumhuriyet Meydanı çevresine, ayrıca 27-28-29 Ekim 2023 tarihlerinde belirtilen cadde ve güzergahlarda belirtilen saatlerde park temizliği yapılarak araç trafiğine kapatılacaktır.