BURSA ELEKTRİK KESİNTİSİ | 10 Temmuz Çarşamba günü merak edilerek araştırılıyor. Detayları haberimizde sizler için derledik...

10 Temmuz Çarşamba günü Bursa'nın birçok ilçesinde elektrik kesintileri yaşanacak. 10 Temmuz Çarşamba günü Bursa'nın hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Peki, Bursa'da elektrik kesintisi kaç saat sürecek? Elektrik kesintisi nedeniyle mağduriyet yaşamak istemeyen vatandaşlar, elektriklerin ne zaman geleceği ile ilgili Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ) elektrik kesintisi listesini araştırıyor.

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ) tarafından yapılan açıklamaya göre 10 Temmuz Çarşamba günü Bursa'nın bazı ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak."

BURSA'DA ELEKTRİK KESİNTİSİNDEN ETKİLENEN BÖLGELER

Bursa'nın İnegöl ilçesinde 10 Temmuz 2024 Çarşamba günü saat 09:30'da başlayacak ve saat 13:30'da sona erecek olan elektrik kesintisi planlanmaktadır. Kesintinin sebebi olarak ENH (Elektrik Nakil Hattı) bakım çalışmaları gösterilmiştir. Bu çalışmaların amacı, enerji hatlarının güvenliğini ve verimliliğini artırmaktır.

İnegöl ilçesinde elektrik kesintisinden etkilenecek mahalleler ve bölgeler şunlardır:

  • SOĞUKDERE Mahallesi: MADENKÖY-KESTANEALAN, 4700., SOĞUKDERE, MADENKÖY
  • MADENKÖY Mahallesi: MADENKÖY-DEYDİNLER, GAZELLİ Mahallesi: 4501., 4506., HAMİDİYEKÖY, 4504., 4502., 4507., HAMİDİYEKÖY-MADEN, 4503., HAMİDİYEKÖY-HAYRİYE

Kaynak: Haber Merkezi