Sabah saatlerinde Ulu Cami çevresi ve Yukarı Pazarda incelemede bulunan, Esnafarı ziyaret eden Vali Öksüz, incelemeleri sonrası Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Doğa Koruma ve Milli Parklar Bölge Müdürlüğü, Telekom ve AEDAŞ İl Müdürlüğüne ziyaretlerde bulunarak yürütülen hizmet ve çalışmalarla ilgili kapsamlı brifing aldı.

Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünü ziyaretinde İl Müdürü Yunus Emre Akalın'dan kurumun çalışmalarıyla ilgili kapsamlı brifing alan Vali Öksüz, iş talepleri ve işe yerleştirmeler başta olmak üzere, engelli vatandaşlara sunulan hizmetler ve projeler, işyeri ziyaretleri, sunulan danışmanlık hizmetleri, işbaşı eğitim programları ve açılan mesleki eğitim kursları hakkında bilgi aldı.

Ziyaretlerine Doğa Koruma ve Milli Parklar 6. Bölge Müdürlüğü ile devam Vali Öksüz, yürütülen hizmet ve çalışmalarla ilgili Bölge Müdürü Mahmut Temel'den bilgi aldı.

Ziyareti sırasında Vali Öksüz'e İlimizdeki millî parklar, tabiat parkları, sulak alanlar, tabiatı koruma alanları başta olmak üzere yaban hayatı koruma ve geliştirme sahaları, orman içi su ürünleri ve avcılık faaliyetleri, yürütülen proje ve hizmetler, kurum görev alanında kalan kontrol ve denetim çalışmalarıyla ilgili kapsamlı sunum yapıldı.

Vali Öksüz, son olarak Telekom ve AEDAŞ İl Müdürlüğünü ziyaret ederek, İlimizin Telekom ve Elektrik alt yapısı, yürütülen hizmetler, devam eden, planlanan yatırım ve projelerle ilgili İl Müdürü Mehmet Uludoğan ve Özgür Bulut'tan kapsamlı brifing aldı.

Tüm Burdurlular Burada ->  INSTAGRAM SAYFASI  FACEBOOK GRUBU

GÜNDEM HABERLERİ - GAZETEBU ANASAYFA