Burdur Belediyesi, Regaib Kandili nedeniyle esnaf ve vatandaşlara kandil simidi dağıttı. 

Burdur Belediye Personelleri üç ayların başlangıcını müjdeleyen Regaib Kandili nedeniyle, Gazi Caddesi, Otogar, Sanayi Sitesi, Bedesten Çarşısı, Aşağı Pazar, Ateşli Sanatlar Çarşısı esnaf ve iş yerlerine 5 bin kutu Kandil Simidi dağıttı.

Burdur Kandil Simidi

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Rahmet ve bereket ayları olan üç ayların başlangıcını müjdeleyen Regaip Kandili ’ne ulaştığımızı belirterek, “Regaip Kandili nedeniyle ekiplerimiz şehrimizin çeşitli noktalarında esnaf ve vatandaşlarımıza kandil simidi dağıtımını gerçekleştiriyor. Üç aylar, günümüzde en çok ihtiyaç duyduğumuz birlik ve beraberliğin, dayanışma örneklerinin en güzel sergilendiği aylardır. Vatandaşlarımızın, Dostluk, kardeşlik, dayanışma, paylaşma, birlik ve beraberlik duygularımızın daha da öne çıktığı, manevi dünyamızda önemli bir yeri bulunan Regaip Kandillerini kutluyorum.

Burdur Belediyesi’nin kandil simidi etkinliğini gelenek haline getirdiğini belirten vatandaşlar, uygulamadan memnun olduklarını söyledi. Vatandaş ve esnaflar, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’e teşekkür etti.

Kaynak: ÖMER ÖZDOĞAN