MUSTAFA MANAV KİMDİR?
Bucak ilçesine bağlı Yeni Mahalle'nin sevilen simalarından merhum emekli tapu memuru Halil Manav'ın oğlu olan Mustafa Manav, Bucak'ta yıllardır değişmeyen, hizmet üretmeyen, sıradanlaşan muhtarlık anlayışına karşı çıkmak ve gençliğin enerjisini Yeni Mahalle'ye hizmet olarak aktarmak amacıyla mücadele etmeye karar verdi.


Kimseyi hor görmeyen, küçüğüyle büyüğüyle herkesin sesi olmayı hedefleyen Manav, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Yerel Seçimlerde doğup büyüdüğü Yeni Mahalle'den muhtar adayı olduğunu kamuoyuyla paylaştı.


İLÇEDE SEVİLEN İSİM MERHUM EMEKLİ TAPU MEMURU HALİL MANAV’IN OĞLU

28 Mayıs 1980 tarihinde Burdur ili Bucak İlçesi'nde dünyaya geldi. Merhum emekli tapu memuru Halil Manav'ın oğlu olan Mustafa Manav, ilk eğitim yıllarını Atatürk İlkokulu'nda tamamladıktan sonra ortaöğretimini Bucak Lisesi'nde sürdürdü.
Babasıyla birlikte 1 Temmuz 1997 tarihinde Güven Emlak ve Otomotiv adıyla iş dünyasına atılan Mustafa Manav, halen Manavoğlu Emlak Gayrimenkul Danışmanlık firması çatısı altında Bucak'ta emlak sektöründe faaliyet göstermektedir.


ÇAKACILAR SÜLALESİNİN TORUNU

Bucaklıların yakından tanıdığı ve sevdiği bir isim olan Mustafa Manav, köklü ailelerden olan Çakacılar sülalesinin torunu olarak da öne çıkıyor. Manav'ın Yeni Mahalle için taşıdığı sevgi ve hizmet anlayışı, yerel seçimlerde mahalle sakinlerinin dikkatini çekiyor. Mustafa Manav'ın adaylığıyla birlikte Yeni Mahalle'de yeni bir dönemin başlayacağı ve mahallelinin beklentilerinin karşılanacağı umut ediliyor.

Editör: Ömer Özdoğan