Bucak Belediyesi Mehmet Akif Mahallesi Hızıreis Caddesinde survivor macera parkı yapımını tamamladı. Çocukların yoğun ilgi gösterdiği parkın resmi açılışı ise önümüzdeki günlerde yapılacak.

Bucak Survivor Macera Parkı

Mehmet Akif Mahallesi Hızırreis Caddesinde 2.178 metrekare alana inşa edilen parkta, eğlence ve maceraya dönük aktivitelerin yapılacağı ip parkuru, parkur üzeri zipline, parkur üzeri tırmanma duvarı, survivor parkuru, denge alanı, engel parkuru, köprü, komando, zigzag ve mantar parkuru ve dinlenme alanları bulunuyor.

Bucak Survivor Macera Parkı - 1

Başkan Ünal: “Macera Parkımız Bucak’ımıza Heyecan Katacak.”

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, 

Göreve geldiğimiz günden itibaren kısa vadeli değil, her zaman uzun vadeli düşündük. Bu yönde çalışmalara imza attık. İlçemize birçok proje ve hizmet kazandırdık. Kentimize nitelikli parklar kazandırmaya özen gösterdik.

Şimdi de gençlerimiz için tematik özellikli macera parkı projemizi hayata geçiriyoruz. Her köşesinde ayrı bir heyecan yer alan bu parkımızda gençlerimiz ve çocuklarımız adeta enerjisini ve heyecanını atacak.

Bucak’ımıza çocuklarımız ve gençlerimiz için alışılagelmiş parkların dışında yeni bir sosyal donatı alanı kazandırdık. Bu parkımızda bulunan birbirinden eğlenceli ve eğitici yeni oyun gruplarından çocuklarımızın ve gençlerimizin hareketli yaşamlarındaki tüm beklentilerini karşılayacak nitelikte.

Parkımızın resmi açılışını yakın bir zamanda gerçekleştireceğiz.İlçemize, gençlerimize hayırlı olsun.

dedi.

Bucak Survivor Macera Parkı - 2

Bucak Survivor Macera Parkı - 3

Bucak Survivor Macera Parkı - 4