İYİ Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Safa Sönmez, ilçenin geleceğine dair çığır açacak vaatleriyle seçimlere damgasını vuruyor. Sönmez, mahallelerde ailelerin hayatı kolaylaştırmayı hedefleyen iddialı bir projeyle karşımıza çıkıyor: "İlçemizde Mahallelerimize Belediye Kreşleri Geliyor!"

Şehit ve gazi yakınlarının çocuklarına ücretsiz
Projeye göre, Bucak'taki mahallelere kurulacak belediye kreşleri, şehit ve gazi yakınları ile asgari ücretli çalışan ailelerin çocuklarına ücretsiz hizmet sunacak. Başkan adayı Safa Sönmez'in öncülük edeceği bu adım, ilçe sakinlerine çocukları için güvenli, eğitici ve destekleyici bir çevre sağlama sözü veriyor.

Asgari ücretle çalışan ailelerin çocuklarına da ücretsiz
Proje hakkında açıklamada bulunan Sönmez, “İlçemizde mahallelerimize belediye kreşleri yapacağız. Şehit ve gazi yakınları ile asgari ücretli çalışan ailelerin çocukları bu kreşlerimizden ücretsiz yararlanacak.” İfadelerini kullandı.

Bucak’ın geleceği için sosyal proje
Sönmez'in halka sunduğu bu vizyoner proje, sadece çocukların değil, aynı zamanda ailelerin de yaşam kalitesini artırmayı amaçlıyor. Bucak Belediye Başkan Adayı Safa Sönmez, seçim kampanyasında bu sosyal sorumluluk projesiyle hem çocukları geleceğe hazırlamayı, hem de ekonomik olarak zor durumda olan ailelere destek olmayı hedefliyor.

Safa Sönmez Proje

Kaynak: Evrim Tuna Şahin