2024 yılı yerel seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisinden Bucak Belediye aday adayı olan Ahmet Altundaş Bucak Ziraat Odası Başkanlığına ziyarette bulundu.

Bucak Ziraat Odası üyesi olan ve çiftçiler ile zaman zaman bir araya gelen, Altundaş yaptığı açıklamada, " Ahmet Altundaş olarak her zaman istişareye önem veren ve iletişime açık, vizyon sahip bir yapım vardır. Sadece aday adaylığı sürecinde değil, her zaman ilçemiz ve bölgemiz için neler yapılabilirliği hususlarında siyasi deneyim, tecrübe ve bilgi birikimine sahibim. Bugün nüfusunun büyük bir bölümünün çiftçi olduğu ilçemiz çiftçilerinin kendi evi Ziraat Odamızdayız. Onları temsil eden başkanımız Bilal Özel'i ziyaretteyiz. İnşallah Bucak Belediye Başkanlığı nasip olursa el birliği diğer tarım paydaşları ile birlikte ilçemiz tarımını daha ileriye taşıyacağız.Başkanımıza misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyorum" şeklinde açıklamada bulundu.

Başkan Özel ise ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada " Yaklaşan yerel seçimler öncesi ziyarete gelen bütün aday adaylarımız açık bir dille istişare ve birliktelik mesajı veriyorlar. Bugün burada bulunan Belediye Başkan Aday adaylarımızın ilçemiz tarımının modernizasyonu ve çiftçilerimizin tarımsal üretim konforunun artması için belediyelerden taleplerinin olması durumunda destek olacaklarından şüphem yoktur. Misafirlerimize ziyaretlerinden dolayı şahsım, kurumum ve çiftçilerim adına ayrı ayrı teşekkür ederim. Bizlerde Belediye Başkan aday adayı olan Ahmet Altundaş'ı tebrik eder, başarılar dileriz. " ifadelerini kullandı.