Bucak Belediyesi içerisinde kafe ve restoran ile çok amaçlı salonun olduğu 3 katlı seyir terasının yapımına başladı. Seyir terasına ulaşım için yürüyüş ve bisiklet yolları da yapılacak. Ayrıca seyir terasına gidecek yol güzergâhında dinlenme alanları da olacak. 

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, “Bir vizyon projeyi daha hayata geçirmiş olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek Bucak’ımız için yenilikler yapmaya ve ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Uzun süredir üzerinde çalıştığımız içerisinde restoran, kafe ve çok amaçlı salonun olduğu müthiş Bucak manzaralı seyir terası projemizi hayata geçirmek için ihalemizi yaparak, ihaleyi kazanan müteahhit firmamıza yer teslimini yaptık. Müteahhit firma da çalışmalarına başladı. Seyir terasımız, Bodrum kat 542,6 m2, Zemin kat 988,27 m2 ve 1. Kat: 542,6 m2 den olmak üzere toplam da 2073,47 m2’den oluşacak.

Çok güzel bir proje, yaşlısıyla genciyle toplumumuzun tüm yaş gruplarına hitap edecek. Bu alan vatandaşlarımızın güzel vakit geçirebileceği bir alan olacak. Hemşerilerimiz proje tamamlandığında Sanayi Mahallesi Hökez dağı eteklerinden seyir terasından Bucak’ımızın eşsiz manzarasını izlerken bir taraftan yemek yiyebilecek diğer taraftan da çaylarını yudumlayabilecekler. Ayrıca doğayla iç içe bir parkurda yürüyüş yaparak bisiklet sürebilecekler” İfadelerini kullandı.
bucak seyir terasıbucak seyir terasıbucak seyir terasıbucak seyir terasıbucak seyir terasıbucak seyir terasıbucak seyir terası