Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) katkılarıyla, Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen ihtiyaç sahibi öğrencilerimize karne hediyeleri olarak alınan kırtasiye malzemelerini Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürü Hakan Camcıoğlu’na teslim etti.

Photo1705560916

Başkan Meçikoğlu yaptığı açıklamada;

Bucak Ticaret ve Sanayi Odası olarak eğitim yardımları kapsamında Bucak merkezinde ve köylerimizde bulunan okullarda öğrenim gören ihtiyaç sahibi öğrencilerimize teslim etmek üzere kırtasiye malzemeleri alımını gerçekleştirdik. Bu vesileyle, eğitim-öğretim yılının birinci yarıyılın sonunda öğrenci, öğretmen ve velilerimizi kutlar, ikinci dönemde başarılı şekilde okullarına devam etmeleri dileklerimle saygı ve sevgilerimi sunarım" dedi.

Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürü Hakan Camcıoğlu da Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu’na eğitim camiamıza yaptığı katkılardan dolayı çok teşekkür ederim” diye konuştu.

Teslim töreninde Bucak İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Recep Yıldız, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Nejmi Ören de hazır bulundu.

Kaynak: ÖMER ÖZDOĞAN