İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Av.İsmail Yılmaz ve Yönetim kurulunun yaptığı basın açıklaması ;

Geçtiğimiz haftalar içerisinde basında ve sosyal medyada yer aldığı üzere mevcut ilçe başkanımızın belediye başkanlığı aday adaylığı için istifa etmesi üzerine parti
tüzüğümüz gereği boşalan İlçe Başkanlığı için yönetim kurulu üyelerimiz tarafindan gizli oylama ile şahsımı İlçe Başkanı olarak seçmişlerdir.

Öncelikle bana güvenerek İlçe Başkanlığı görevine layık gören yönetim kurulu üyelerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Partimize destek vermek adına toplantımıza katılan Burdur İl Teşkilatımıza,Bucak Belediye ve İl Genel Meclis Üyelerimize , Kocaaliler Belediye Başkanımız Selahattin Gökçe'ye, Kurucu İlçe Başkanımız 28.Dönem Milletvekili Adayımız Safa Sönmez'e ayrıca teşekkür ediyorum.

Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarımız üzerime yüklenen bu ağır ve onurlu görevin bilincindeyiz. Hep birlikte el ele kucaklayıcı bir tavır sergileyerek , kimseyi ötekileştirmeden 2023 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlere hızla hazırlanıp, daha evvel kıl payı kaybettiğimiz Bucak Belediye Başkanlığını partimize kazandırmak ilk hedefimiz olacaktır.

Bu bağlamda İYİ Partimize gönül vermiş, emek vermiş, umut bağlamış farklı sebeplerle aramızdan ayrılan gönül dostlarımızı yeniden aramızda görmek istiyor bu çağrımızı sizlerin vasıtası ile halkımıza duyuruyor partimize davet ediyorum. Unutulmamalıdır ki davanın sahibi hakttır.

Hakk olan davada zafer muhakkaktır.Ayrıca hain İsrail tarafından Filistin'e günlerdir yapılan zulümü kınıyor yaralı müslüman kardeşlerimize şifa vefat eden kardeşlerimize Allah'tan rahmet diliyorum..

iyi parti bucak