CHP İl Başkanı Akbulut Tefenni'de üreticinin derdine kulak verdi. Cumhuriyet Halk Partisi Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut Tefenni’de üreticinin derdine kulak verdi.

CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut, CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker ve CHP Kadın Kolları Başkanı Zinet Gezer Tefenni ilçesini ziyaret etti. Ziyarette vatandaşları tek tek dinleyen Başkan Akbulut, Ak Partili yöneticilere seslendi. Akbulut, ‘’Burdur Belediyesi, Meydan Projesini imkan doğrultusunda en güzelini yaparak tamamlayacak, kimse merak etmesin. Ey AKP yöneticileri bırakın sosyal medyadan siyaset yapmayı da sokağa çıkın; çıkın ki halkın asıl derdinin Meydan Projesi olmadığını görün’’ dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut Tefenni ziyaretinde ilçe halk pazarına da giderek üreticiyle bir araya geldi. Pazarda üreticileri tek tek ziyaret etmeyi ihmal etmeyen Akbulut, üreticinin sorunlarını dile getirdi.

CHP İl Başkanı Akbulut ile sohbet eden bir üretici ise köyde 45 yaşının altında üretici kalmadığından bahsetti. Genç üreticinin giderek azaldığını belirten vatandaş Başkan Akbulut’a ‘’mazot ve gübre pahalı, maliyetler arttı ama gelirimiz artmadı’’ diyerek fiyat artışlarından yakındı. CHP İl Başkanı İzzet Akbulut üreticilerin sorunlarını kayda alarak sosyal medya hesabından vatandaşlar ile paylaştı.