Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, esnaf buluşmaları kapsamında Cümbüşlü Caddesi esnafları ile bir araya geldi. Başkan Ercengiz, esnaflar kahvaltı yaparak, şikâyet ve taleplerini dinledi.

Esnaf 3

Başkan Ercengiz kente kazandırılan ve devam eden Cumhuriyet Meydanı, Katı Atık Bertaraf Tesisi, Depremevleri TOKİ Konutları, El Sanatları Merkezi, Engelsiz Kafe, Uzun Çarşı Sokak Sağlıklaştırma ve Aydınlatma Projeleri, Karakılçık Ata Tohumu Projesi, Kadın Girişimciler Kooperatifi, Altyapı ve Üstyapı çalışmaları, Nermin Hanım Kreşi, Engelli Gündüz Bakım Evi ve yeni yapılacak Burdur Belediyesi Yeni Hizmet Binası başta olmak üzere önemli yatırımları anlattı.

Esnaf 4

Başkan Ercengiz, “Kentimiz büyüyor ve gelişiyor. Bizler de kentimizdeki değişim sürecini halkımızın istekleri ve halkımızın bakış açısına göre çalışmalarımızı planlayıp, hayata geçiriyoruz. Burdur halkımız çok duyarlı, aydınlatma ışıklarının ampulü patlasa vatandaşımız hemen arayıp, ekiplerimize haber veriyor. Bu duyarlılık bize hizmet etme konusunda yol gösterici oluyor. Esnaf toplantılarımızın da en büyük amacı sizinle yüz yüze talepleri almak, şikayetleri dinlemektir. Maliyetleri hesap ederek, yatırımlarımızı hayata geçirmeye çalışıyoruz. Sizinle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyorum” dedi.

Esnaf 2