Ünlü yapımcı ve sunucu Armağan Çağlayan bir zincir market tarafından dolandırdığı öne sürdü. Aldığı ürünü yollamayan firmanın ürünü ellerinde olmadığı için yollayamadıklarını belirten Çağlayan "Siz dolandırıcılığa mı çıktınız?" diyerek sitem etti.

Ünlü isim parasını ödediği ürünü alamadığını söyleyerek " Siz dolandırıcılığa mı çıktınız? Sattığınız ürünün parasını tahsil ediyorsunuz, parayı aldıktan üç gün sonra arayıp stoklarımız bitmiş diyorsunuz, ama parayı 10 gündür iade etmiyorsunuz? Neden ki? Bir de utanmadan kayıtlarımızda yok böyle bir para  diyorsunuz" diyerek şikayetçi oldu. 

Ünlü yapımcı ve televizyoncu Armağan Çağlayan zincir bir market tarafından dolandırıldığını açıkladı. Daha önce adının dolandırıcılık için kullanıldığını duyuran ünlü isim bu kez dolandırıldığını duyurdu. Bir zincir marketten aldığı ürünün kendisine yollanmadığını ve para iadesi istediğinde ödemenin görünmediğini söyleyerek

" Siz dolandırıcılığa mı çıktınız? Sattığınız ürünün parasını tahsil ediyorsunuz, parayı aldıktan üç gün sonra arayıp stoklarımız bitmiş diyorsunuz, ama parayı 10 gündür iade etmiyorsunuz? Neden ki? Bir de utanmadan kayıtlarımızda yok böyle bir para  diyorsunuz" dedi.

Aynı zamanda avukat olan Çağlayan market zincirinden şikayetçi oldu.

Kaynak: HABER MERKEZİ