Adem Tolunay Fen Lisesi’nde Mevlit Kandili dolayısıyla bir dizi etkinlik düzenlendi. Yapılan açıklamada ;

ÇEDES (Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum Projesi) kapsamında okulumuz Adem Tolunay Fen Lisesi’nde Mevlit Kandili dolayısıyla bir dizi etkinlik düzenlenmiştir.

Pişi ikramının ardından ATFL Medeniyet, Düşünce Eğitimi ve Değerler Kulübü tarafından 10/C sınıfı öğrencilerinin katkılarıyla hazırlanan program, okulumuz 9/B sınıfı öğrencisi Hafız Şevket DURAN tarafından yapılan hatim duasıyla sona erdi.

Programda yer Kuran Tilaveti ve Meali, Bucak halkı ve öğrencilerimizle yapılan röportaj, Fatma Nur DEMİRBAŞ yönetiminde 10/C sınıfının seslendirdiği ilahiler, Peygamberimize yazılmış şiirler ve Senden Öğrendik konulu değerlerle yüklü sunum, ilgiyle izlendi.

Okul müdürü Vedat UYSAL, program sonunda öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada, öğrencilerden programda vurgulanan değerleri, meslek ahlakı olarak mezuniyetten sonraki hayatlarının bir parçası haline getirmelerini istedi

adem tolunay 1 3adem tolunay 14adem tolunay 1adem tolunay 1 2adem tolunay 1 3adem tolunay 14adem tolunay 1adem tolunay 1 2