Mart ayında evlendiği eşinin ikinci kez evden kaçtığını söyleyen adam, canlı yayında büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Programa telefonla bağlanan kadın, bebeğinin eşinden olmadığını ve sevdiği adama kaçtığını söyledi.

Murat Çalıcı, 23 Kasım'da 9 aylık hamile karısı Seda'nın evden kaçtığını söyledi. Eşinin daha önce de evden kaçtığını belirten Çalıcı, "Eşim benden telefonunu hep saklardı. Bir gün tanımadığım bir numaradan 'Bebeğim' yazılı mesaj geldi. Kim olduğunu sorunca 'Eskiler yazıyor' diyerek tuvalete gitti. Orada gelen mesajı falan silmiş. Eşim daha önce de evden kaçmıştı. 15 gün sonra eve geldi yanında valiz ya da başka bir eşya yoktu. 23 Kasım'da ben evden çıkınca o da evden çıkmış. Hemen üst katta kamera vardı. Oraya çıktım. Bizim orada mahalle var, Dutluk diye. Eşim 2 sefer oraya gidip geliyor. Gri renkte bir araç var. Daha önce görmemiştim. Ama Yıldıray Dalkıran diye birinden şüpheleniyorum. Konaklı'da eşimin kuzeni var. O bana yardım ediyordu. Onu arabaya binerken görmüş." dedi.

Esra Erol Hamile Eşinin Çocucğu Başkasından Çıktı

Murat Bey, eşinin sürekli kendisini çocuğu göstermemekle tehdit ettiğini belirterek, "Eşim beni kışkırtmak için 'Çocuğu başkasının üstüne yaptıracağım' diyordu. Bu çocuk kimden gülüm? diye sordum ben. 'Senden değil' diyor. Mesajları duruyor. Ben hiç tepki vermedim. Böyle bir olumsuzluk kafamdan geçmiyor. Ama DNA testini istiyorum." ifadelerini kullandı.

Eşinin iddialarının ardından canlı yayına telefonla bağlanan Seda Hanım ise "Ben kayıp değilim. O fotoğrafımın canlı yayından kaldırılmasını istiyorum. Alanya'dayım, ailem nerede olduğumu biliyor. Yıldıray Dalkıran'ın yanındayım ve ailem biliyor." ifadelerini kullandı. Esra Erol'un "Yıldıray Dalkıran sizin neyiniz oluyor?' sorusuna Seda Hanım'ın verdiği yanıt izleyenleri şoke etti. Seda Hanım "Eşim oluyor. Çocuğumun babası." dedi.

Esra Erol Hamile Kadın Seda

Seda Hanım, Murat Bey'den ayrılmak istediğini ve Yıldıray Dalkıran ile evlenmek istediğini söyledi. Murat Bey ise eşine çok üzüldüğünü ve kendisini affetmesini istediğini söyledi.

Murat Bey ve Seda Hanım'ın ilişkisinin nasıl başladığı ve yaşadıkları tartışmalar programda ayrıntılı olarak anlatıldı. Program sonunda çiftin ne yapacağı merak konusu oldu.

Editör: Evrim Tuna Şahin