Esra Ezmeci ile na katılan bir izleyici, ihtiyaç sahipleri için kullanılmak üzere 8 kilo altın bağışladı.

Hafta içi her gün Beyaz TV' ekranlarında yayınlanan Esra Ezmeci ile Yeni Baştan programında görülmemiş bir yardım bağışı yapıldı. Hayırsever bir izleyici programdaki ihtiyaç sahiplerinin kullanılması için 8 kilo altın bağışladı.

Esra Ezmeci

ESRA EZMECİ'NİN AĞZI AÇIK KALDI

29 yıldır babasının görmediği için programa katılan Sezer Arslan'a yardım etmek için yayına bağlanan yardımsever hem ev hem de iş sözü verdi. Antalya Alanya'dan telefonla bağlanan iş insanı Almanya'da yatırımlarının olduğunu belirterek Esra Ezmeci'ye ilginç bir teklifte bulundu.

Yıllardır birikim yaptığını belirten iş insanı 16 milyon lira değerindeki 8 kilo altını programa bağışlamak istedi. Ezmeci'ye "Gelin bu altınları ihtiyaç sahiplerine birlikte dağıtalım" teklifinde bulunan iş insanı ağızları açık bıraktı. Ezmeci'nin şaşkınlığı ise dakika dakika yüzüne yansıdı.

 Esra Ezmeci

Peki Esra Ezmeci Kimdir sizler için araştırdık !

1 Ağustos 1986 İstanbul doğumlu olan Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci, İstanbul Haliç Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü’nü birincilikle tamamlamıştır. İstanbul Haliç Üniversitesi’nde klinik psikoloji üzerine yüksek lisans yaptıktan sonra adli bilimler doktorasına geçiş yapmıştır. Şu an halen adli bilimler doktora eğitimine devam etmektir. 2015 yılında boşanmış olan Ezmeci'nin 1 oğlu bulunmaktadır.

İstanbul Çapa Devlet Hastanesi Psikiyatri Bölümü’nde stajını tamamlayan Esra Ezmeci, uzun yıllar İstanbul Zeytinburnu Balıklı Rum Hastanesi’nde uzman klinik psikolog olarak görev yapmıştır. Şu an İstanbul Etiler de TERAPİ EVRENİ adlı kendi terapi merkezinde psikologluk yapmaktadır.

Bağımlılık tedavisi, aile/ilişki/evlilik danışmanlığı, ergen psikolojisi, bireysel danışmanlık üzerine çeşitli konularda danışmanlık ve tedavi çalışmaları yürütmektedir. Kendi geliştirdiği geçmiş temizleme terapisi ile oldukça başarı almıştır. Çok sayıda televizyon kanalında programlar hazırlayıp sunmuş ve çeşitli mecralarda psikoloji üzerine yazılar yazmıştır. Yazarın daha önce kaleme aldığı "Süt Lekesi", "Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir" ve "Kararı Ben Veririm" isimli kitapları Destek Yayınları’ndan çıkmıştır.

 Esra Ezmeci

Kaynak: ÖMER ÖZDOĞAN